Fancy Makeup Shop

Fancy Makeup Shop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 96
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TabTale

Fancy Makeup Shop, özellikle kız çocuklarının oynarken çok keyif alabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir Android makyaj oyunu.

Fancy Makeup Shop, kendinize ait bir güzellik salonu sahibi olup, daha da büyütmeye çalışmanız gereken bir Android makyaj yapma oyunu. Popüler mobil oyun geliştiricisi TabTale tarafından üretilen oyundaki amacınız salonunuza gelne müşterilere makyaj yaparak onları güzelleştirmek ve para kazanmak. Böylelikle kazandığınız paraları kullanıp salonunuzu daha da büyütebiliyorsunuz.

Müşterilerinize makyaj dışında masaj ve diğer güzellik bakımları da yapabiliyorsunuz. Dilerlerse salonunuzda spadan da yararlanabiliyorlar. Müşterilerinizi ne kadar memnun ederseniz, o kadar daha çok para kazanma şansınız bulunuyor.

Gerçek makyaj malzemeleri kullanarak yapacağınız makyajlar sonrasında müşterilerinizi etkileyerek düzenli müşteriniz olmasını sağlayın ve böylece çok daha kısa sürede salonunuzu büyütün.

Özellikle kız çocuklarının oynarken keyif alacağı bir oyun olan Fancy Makeup Shop'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip dilediğiniz zaman çocuğunuza oynatabilir ya da çocuklarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.