Fancy Nail Shop

Fancy Nail Shop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 86
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TabTale

Fancy Nail Shop, tırnak bakımı için gelen müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalıştığımız bir oyun.

Fancy Nail Shop, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir çocuk oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, renkli arayüzü, sevimli karakterleri ve akıcı oyun yapısıyla dikkat çekiyor.

Genel atmosferi ve oyun yapısını göz önüne aldığımızda oyunun özellikle kız çocuklarına hitap ettiğini söyleyebiliriz. Çocuklarına hoş vakit geçirtmeyi amaçlayan ebeveynlerin dikkatini çeken Fancy Nail Shop'ta tırnak bakımı merkezimize gelen müşterilere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Merkezimize gelen kişilerin farklı istekleri ve beklentileri oluyor. Kimisi manikür isterken kimisi tırnaklarını ilginç şekillerde boyamamızı istiyor.

Müşterilerin isteklerine cevap vermek amacıyla kullanabileceğimiz çok sayıda araç ve ekipman var. El jelleri, tırnak yumuşatıcılar, cilalar, ojeler, yapışkan bantlar, cımbızlar, törpüler bunlardan sadece bazıları. Tüm bu araçları yerine göre dikkatli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Oyunda oluşturduğumuz tırnak tasarımlarından dikkatimizi çekenler olursa bunların fotoğraflarını çekip farklı sosyal medya araçları üzerinde paylaşabiliyoruz.

Genel olarak Fancy Nail Shop modaya, kişisel bakıma merakı olan ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen çocukların sevebileceği türden bir oyun. Genele hitap etmese de kız çocukları severek oynayacaklardır.