FastBall 2

FastBall 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • DOSYA BOYUTU 26.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Klik! Games

FastBall 2'de hızla giden bir topu kontrol ediyor ve engelleri aşarak en uzağa gitmeye çalışıyoruz.

FastBall 2, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli fakat bir o kadar da zorlayıcı bir beceri oyunudur.

Hızla giden bir topu kontrol ettiğimiz bu oyunda karşımıza çıkan engelleri aşarak mümkün olduğunca ileri gitmemiz gerekiyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken birçok nokta var. Süre limiti olduğu için hem hızlı gitmeliyiz hem de herhangi bir engele takılmamalıyız.

Hızlı bir yapıya sahip olduğundan dolayı FastBall 2'de ustalaşmak biraz zaman alıyor. Başlarda kolay gelen bölümler giderek zorlaşıyor. Dikkat çekici grafikler, oyunun hızlı atmosferiyle uyum içerisinde ilerleyen ses efektleri ve müziklerle zenginleştirilmiş. Bu sayede ortaya mobil platformlar için oynanabilecek en iyi oyunlardan biri çıkmış.

Oyunda tam tamına 155 bölüm bulunuyor. Bu bölümler birbirini tekrar etmeyen bir yapıda sunulduğu için oyun asla monotonlaşmıyor ve heyecanını uzun süre muhafaza ediyor. Eğer siz de boş vakitlerinizde oynayabileceğiniz, hızlı, eğlenceli ve beceri gerektiren bir oyun arıyosanız FastBall 2'yi denemenizi tavsiye ediyorum.