Fatify

Fatify

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,060
  • DOSYA BOYUTU 5.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apptly LLC

Fatify ile fotoğraflarınızı eğlenceli animasyonlara dönüştürebilirsiniz

Fatify fotoğraflarınızda eğlenceli değişiklikler yaparak komik sonuçlar elde etmenize yardımcı olan bir şişmanlatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Fatify kameranız aracılığıyla çekeceğiniz yeni fotoğrafları veya fotoğraf galerinizde kayıtlı fotoğrafları kullanarak bu fotoğraflara şişmanlaştırtma efekti uygulamaktadır.
Bu işlemi tek bir dokunuşla gerçekleştirebilen uygulama sayesinde oldukça eğlenceli çalışmalar yaratabiliyoruz. 

Fatify'in güzel yönü resimlerinizi sadece şişmanlatması değil, aynı zamanda onları birer animasyonlara dönüştürmesidir. Oldukça gerçekçi bir şekilde canlandırılan animasyonlarınız sizin komutlarınıza tepki vermekte. Ekrana dokunduğunuzda yanaklarınız ve çeneniz sallanabiliyor, bunun yanında animasyonumuz geyirebiliyor. Fatify ile oluşturduğunuz animasyonları tokatlayabilmeniz de mümkün.

Fatify ile oluşturduğunuz animasyonları veya fotoğrafları uygulama aracılığıyla direkt olarak paylaşıma açabiliyorsunuz. Fatify Facebook, Twitter ve YouTube gibi sosyal medya hesaplarınızın haricinde MMS ve e-posta yoluyla paylaşım yapmayı da destekliyor.

Eğer şişman olsaydınız nasıl görünceğinizi merak ediyorsanız Fatify hoşunuza gidecektir.