Fecoder

Fecoder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,835
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bugra Ayan

Fecoder, Facebook üzerinde fotoğraflarını görmek istediğiniz profillerin fotoğraflarına kolayca ulaşmanızı sağlayan etkileyici bir Android uygulaması.

Fecoder, Android telefon ve tablet sahiplerinin istedikleri Facebook kişilerinin profillerine girerek fotoğraflarını görebilmesini sağlayan başarılı bir uygulama. Facebook fotoğraflarını görüntüleme ile sınırlı klamayan uygulama, istediğiniz kişilerin profilinde yer alan video, yorum yapılan fotoğraflar, etiketli olduğu fotoğraflar, eklenen fotoğraflar, beğendiği fotoğraflar, kullandığı uygulamalar, beğendiği sayfalar, zyaret ettiği yerler ve beğendiği yerler gibi pek çok profil bilgisini görmenizi sağlıyor.

Uygulama oldukça basit bir şekilde çalışıyor ve kullanması gayet rahat. Profil fotoğraf ve diğer bilgilerine ulaşmak istediğiniz kişinin Facebook ID'sini biliyorsanız girmeniz yeterli. Eğer ID'sini bilmiyorsanız ilk olarak kullanıcı adını girerek Facebook ID'sini öğrenmeniz gerekiyor. Bir sonraki adımda ID'yi kullanarak fotoğraflara ulaşıyorsunuz. Kendi profilim üzerinden örnek vererek detaylı olarak açıklamak sizler için daha yararlı olacaktır. Benim profil adresim '' https://www.facebook.com/emrahkara ''. Bu linki Facebook'dayken üstten kendi adınıza tıklayarak görebiliyorsunuz. Bu linkte sondaki ''emrahkara'' kısmı benim kullanıcı adım. Bunu uygulama üzerinde girerek profilimin ID'sini öğrendikten sonra ID'yi girerek fotoğraflarıma erişebiliyorsunuz.

Faebook profil çözücü olarak geçen Fecoder ile kişilerin Facebook profilindeki tüm fotoğraflarına erişemeyebilirsiniz fakat bir çok fotoğrafını kontrol edebilirsiniz. Eğer siz de merak ettiğiniz ama bir türlü ulaşamadığınız kişilerin fotoğraflarını merak ediyorsanız Fecoder'i ücretsiz olarak Android mobil cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlamanızı öneriyorum.