Feed The Bear

Feed The Bear

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 73
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HeroCraft Ltd

Ücretsiz bir beceri oyunu olan Feed The Bear, özellikle çocukların işine yarayacaktır.

Özellikle çocukların hoşlanacağı bir beceri oyunu olan Feed The Bear'de bulunduğunuz alana el koyan tembel bir ayı ile uğraşıyorsunuz. Karnı acıkan bu tembel ayı avlanmak için kendi çaba sarf edeceğine kaba kuvvetini kullanarak başka canlıların yaşam alanlarını ele geçiriyor. Bu noktada siz de bu baş belasından kurtulmak için ayıyı yiyecek yağmuruna tutuyorsunuz ve bunları genelde üstüne fırlatıyorsunuz. Fazla yakın durmamak faydalı olacaktır, çünkü aç olan bu ayı sizi de ayırt etmeden yiyecektir. Dolayısıyla dikkatli olun!

Bölüm bölüm farklı parkurları olan bu oyun bize sunmuş olduğu dinamiklerle Angry Birds oyunlarını hatırlatıyor. Yine geometrik şekiller ve farklı nesneler ile etkileşimli olmak üzere belirlenmiş bir hedefe fırlattığınız yiyecekler ile göstermiş olduğunuz performansa göre puan kapıyorsunuz. Eski bölümleri sonra da daha fazla puan için tekrar oynamak isteyebilirsiniz.

Çizgi film benzeri sevimli çizimler ve renkli bölüm tasarımları özellikle yaşı küçük olan oyunseverlerin ilgisini çekecektir. Feed The Bear sevimli karakterlerin olduğu ve aşırı şiddet sahnelerin yer almadığı bir oyun. Android telefon ve tabletlerde sıkıntısız bir şekilde çalışan bu oyun tamamen ücretsiz.