FIFA 15 Companion

FIFA 15 Companion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,824
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

FIFA 15 Companion ile rüya takımınızı telefon ve tabletinizden yönetebilir, gelişmeleri takip edebilirsiniz.

EA Sports’un tüm platformlarda fırtına gibi esen futbol oyunu FIFA 15’in Ultimate Team modunu sık kullanan biriyseniz FIFA 15 Companion uygulaması kesinlikle mobil cihazınızda bulunmalı. Ücretsiz yükleyip kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun rüya takımınızı kontrol edebilirsiniz.

XBOX One, XBOX 360, PlayStation 4, PlayStation 3 veya PC üzerinde kurulu olan orjinal FIFA 15’le birlikte kullanılabilen FIFA 15 Companion, oyunun yapımcısı tarafından Ultimate Team meraklılarına sunulan bir yardımcı uygulama.

EA Sports FIFA 15 Companion uygulaması ile yapabilecekleriniz arasında rüya takımınızın kadrosunu yönetme ( Kimya, formasyon ve oyunculara yönelik değişimler.), transfer mağazasından oyuncu bulma ve alma, transfer listesini kullanarak oyuncu satma, mağazadan paket satın alma, Football Club etkinliklerine – haberlere ve bildirimlere erişmek yer alıyor. Ayrıca oyuncuları transfer yapmadan takımınızda deneyebildiğiniz Konsept Kadro adında yeni bir özellik te bulunuyor. “FIFA 15 Ultimate Team modunu oynamak, oyuncuları canlı canlı görmek istiyorum” diyorsanız FIFA 15 Ultimate Team oyununu indirebilirsiniz.