FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Onlarca farklı savaş kahramanının yer aldığı benzersiz bir rol oyunudur.

Mobil oyun dünyasının rol kategorisinde yer alan ve karanlık zindanlarda macera dolu hikayeleri konu alan FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS, efsanevi savaşçıların başrolde oynadığı eşsiz bir oyundur. 

Basit savaşların yer aldığı bu oyunda, önemli olan doğru stratejik planlarla hareket etmektir. Rakiplerinizi yenmek için farklı taktikler uygulamalısınız. Eğlenceli ve akıcı bir hikaye içinde yer alarak, karanlık ve ıssız yollarda kristal dolu sandıklar bulabilirsiniz. Arena savaşlarına katılarak daha fazla kristal ve ödül kazanabilirsiniz. Çeşitli büyü ve özel güçleriniz ile heyecan verici savaşlar sizleri bekliyor. 

Keskin renkler ve etkileyici grafiklerle donatılmış oyunun içerisinde, onlarca farklı savaş kahramanı ve teçhizatı yer almaktadır. Ayrıca keşfedebileceğiniz yüzlerce gizli yol ve yeni bölge bulunmaktadır. Aktif internet bağlantısı gerektiren bu oyun ile yeni savaş deneyimlerine sahip olabilirsiniz. 

Android ve İOS sürümü ile iki platformda da sorunsuz bir şekilde çalışan FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS, ücretsiz olarak erişebileceğiniz muazzam bir rol oyunudur. Milyonlarca oyun severin tutkuyla bağlı olduğu bu oyun ile sizlerde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.