SIERRA 7 APK

SIERRA 7 APK

kullanıcı

SIERRA 7 APK, uzun süreli senaryo modu sunan Android FPS oyunu. Keskin nişancı oyunlarını sevenler için de özel görevler bulunuyor.

SIERRA 7 APK, taktiksel ilerleme gerektiren birinci şahıs nişancı oyunu olarak Android platformunda yerini alıyor. Taktiksel FPS oyunu, hızlı, heyecan verici ve yoğun çatışmalara sokuyor. Keskin nişancı görevleri de bulunduğundan keskin nişancı (sniper) oyunlarını sevenlere de tavsiye ederiz.

SIERRA 7 APK İndir

SIERRA 7 Android shooter oyununda özel görevlere gönderilerek esir alınmış arkadaşlarınızı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Aksiyon dolu bir mücadelenin içine gireceğiniz ve kanlı çatışmalara katılarak hayatta kalmak için öldüreceğiniz harika bir mobil oyun.

Gerçekçi kontrolleri ve aksiyon dolu savaş sahneleri ile oyunculara benzersiz bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken tek şey, görev haritasında yer alan savaş bölgelerine giderek özel kurtarma operasyonları düzenlemek ve esir alınan arkadaşlarınızı kurtarmak için tehlikeli mekanlarda kanlı çatışmalara katılmak.

Oyunun kontrolleri oldukça hassas ve zor. Nişan almak için nefesinizi tutmalı ve elinizi titretmeden tetiğe basmalısınız. Aksi taktirde hedefi şaşırabilir ve ikinci bir şans bulamadan ölümle burun buruna gelebilirsiniz.

Gerçekçi çatışmalara girerek onlarca farklı silahı kullanma fırsatı bulacağınız eşsiz bir oyun sizleri bekliyor.

Aksiyon oyunları arasında bulunan ve ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunulan SIERRA 7 - Tactical Shooter, oldukça geniş bir oyuncu grubu tarafından tercih edilmektedir.

SIERRA 7 APK Oyun Özellikleri

  • Ücretsiz taktiksel ve heyecanlı oynanışın keyfini çıkarın.
  • 12 saatten uzun süren senaryo (hikaye) modu
  • Hızlı tempolu gerçekçilik, arcade oynanış ile bir araya geliyor.
  • Teçhizat ve silahlarla birlikte karakterleri özelleştirme
  • Etkileyici gerçek dünya ateşli silahları
  • Eşsiz ve çeşitli görevler
  • Etkili silah sesleri ve animasyonlar
  • Güzel animasyonlu düşmanlar
  • Keskin nişancı görevleri ve mini oyunlar

Düşmanlara ateş ederken ve hayatta kalmaya çalışırken kullandığınız silahlar oldukça gerçekçi. Android oyunu, gerçek bir silahlı çatışmayı simüle ediyor da diyebiliriz. Örneğin; keskin nişancı görevlerinde hedefi vurmanız oldukça zor. Gerçekteki gibi nefesinizi tutmanız gerekiyor ve her atış sonrası silah geri tepiyor.

SIERRA 7, savaşın tam ortasında gözünüzü açtığınız adrenalin dolu bir nişancı oyunu.