Final Kick

Final Kick

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,859
  • DOSYA BOYUTU 42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ivanovich Games

Sadece ceza sahasını kapsayan bu oyun, ister kaleci olun ister golcü, en iyi penaltı oyunlarından biri olmaya aday. Final Kick, maçların ilk yarısında aklınıza gelen ilk şey olacak.

Basit ama eğlenceli bir oyunun peşindeyseniz ve aradığınız oyunun futbol ile ilgili olmasını istiyorsanız Final Kick aradığınız şey olabilir. Final Kick, tamamen penaltı atışları üzerine yoğunlaşan bir oyun. Dünya Kupası maçlarını izlerken ilk yarı mı bitti? Açın ve oynayın! Doğru ambiyansla iyi bir oyun deneyimini garanti ediyorum.

Oyunda yapmanız gereken şey ya gol atmak, ya da kaleci olarak topu kurtarmak. Penaltı noktasından kaleye kadar uzanan bu oyunda kısıtlı alan olabildiğince verimli bir şekilde kullanılmış. Parmağınızı ekranda sürükleyerek şut çekebiliyorsunuz ve çizmiş olduğunuz hattan falso verip sürükleme hızına göre de sert şut atabiliyorsunuz. Tabii fazla sert vuruncu top kontolüünü kaybedip topu dışarıya atma ihtimalinizi göz ardı etmeyelim. Kaleciyken hemen hemen aynı olan hareket dinamiklerinde zamanlama da çok önem kazanıyor. Ne de olsa topa vurulmadan zıplamak istemezsiniz.

Final Kick size tek kişilik bir turnuva modu sunduğu gibi, başka oyuncularla gerçek zamanlı kapışmanız da mümkün. Bunun için Facebook arkadaşlarınızı da oyuna davet edebiliyorsunuz. Tamamen orjinal olan oyuncuların hiçbiri bildiğimiz orjinal isimler olmasa da kendi isminizle başkalarına karşı çarpışmak ayrı bir zevk. Oyun içinde turnuva maçlarını sınırlı oynama hakkınız var. Devamı için önerilen reklam videolarını izlemeniz gerekiyor. Bu bağlamda reklam sistemi başarılı bir şekilde entegre olmuş.

Öte yandan oynadığınız ve kazandığınız her penaltıdan tecrübe puanlarıyla çıkıp rütbenizi yükseltiyorsunuz. Bu sayese online oynayanlar arasında dişinize göre rakip bulmanız kolaylaşıyor. Genel anlamda bakacak olursak, Dünya Kupası eşliğinde mobil cihazınızda eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Final Kick tam size göre bir oyun.