Finger Tied

Finger Tied

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 125
  • DOSYA BOYUTU 7.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Streaming Colour Studios

Sadece iPad için geliştirilmiş olan Finger Tied, parmaklarınızın gücünü, hızını ve becerisini kullanabileceğiniz eğlenceli bir puzzle oyunu.

iOS cihazlar içerisinden sadece iPad’e özel geliştirilen oyunlardan biri olan Finger Tied, farklı ve eğlenceli bir puzzle oyunu. Eğer parmaklarınızın hızına, çevikliğine ve becerisine güveniyorsanız tam sizlik bir oyun olan Finger Tied, farklı parmak hareketleri ile şekilleri tamamlamanızı söylüyor. 4 parmağınızı kullanarak oynadığınız bu yapımda, şekilleri yerine koyuyorsunuz ya da yerlerinden çıkarıyorsunuz. Bu şekilde kalan bir şekil ile oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz ancak, parmaklarınızdan biri tuttuğunuz şekilden kayar ya da çıkarsa işte o zaman oyunun sonuna geliyorsunuz. Bu sayede oyun parmaklarınızı yorarken, zihninizi de kullanmanızı sağlıyor.

Finger Tied oyununu ister tek başınıza isterseniz çok oyuncu ile oynamanız mümkün. Hatta bu şekilde bir partiye de çevirebileceğiniz oyunda, yüzden fazla bulmaca ve puzzle var. Bunların dışında isterseniz kendi puzzleınızı da oluşturabildiğiniz yapımda, bu bulmacaları arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Son olarak oyunun Gamecenter desteği de bulunuyor.