Fireman

Fireman

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 677
  • DOSYA BOYUTU 16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magma Mobile

Fireman, ufak bir itfaiyeci olarak hayvanları ateşten kurmarta görevini üstleneceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir Android oyunudur.

Fireman, Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyunda, itfaiyeci rolüne bürünerek oyun içerisindeki sevimli hayvanları ateşten kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Sevimli hayvanları kurtarırken aynı zamanda hazineler bulmalısınız. Farklı düşmanlar ile savaşacağınız ve aynı zamanda sevimli hayvanları ateşten kurtaracağınız oyunu oynadıkça bağımlısı olabilirsiniz. Android cihazlarınızı kullanarak keyifli vakit geçirmenizi sağlayan oyunda korkusuz bir itfaiyeci olabilirsiniz.

Her bölümü farklı ve eğlenceli tasarlanmış oyunda düşmanlarınız sürekli değişmektedir. Farklı zorluklarla karşılaşarak üstesinden gelmeniz gereken Fireman oyununda 50'den fazla bölüm mevcut. İtfaiyeci olarak kullandığınız araçları uygulama mağazasından daha iyi hale getirerek oyundan alacağınız zevki arttırabilmek mümkün.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Fireman uygulaması ile hem çocuklarınız hemde kendiniz fırsat buldukça oynayarak eğlenebilirsiniz. Aksiyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle hemen indirerek denemenizi tavsiye ederim.