Fishing Life APK

Fishing Life APK

kullanıcı

Fishing Life APK Android telefonunuzda internetsiz oynayabileceğiniz balık tutma oyunudur.

Fishing Life APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilen balık tutma oyunudur. Balık tutma oyunları, balıkçılık oyunları sevenlere bu simülasyon oyununu tavsiye ederiz.

Fishing Life APK İndir

Mobil oyunculara gerçekçi bir balık tutma simülasyonu sunmayı hedefleyen Nexelon Inc yeni oyunu olan Fishing Life’ı yayınladı.

Hem Android hem de iOS platformunda ücretsiz olarak yayınlanan Fishing Life, mobil balık tutma oyunları arasında yer alıyor. Güzel ve huzurlu bir balık tutma oyunu olan Fishing Life ile oyuncular balık tutma konusundaki yeteneklerini sergileyebilecekler. Gece gündüz döngüsünün yer aldığı yapımda oyuncular basit kontroller eşliğinde farklı sularda farklı balık türleri yakalayabilecekler. Gerçekçi ses efektleri ile oyunculara dalga seslerini de sunan yapım gerçekçi yapısı ile enfes bir balık tutma deneyimi sunuyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirilip iki farklı mobil platformda oynanabilen Fishing Life’da yakaladığımız balıkları akvaryuma koymaya çalışacak, tekne ile farklı sulara doğru yolculuklar yapacağız.

Oyunun hikayesi; Ana karakter oldukça normaldir ve yorucu bir günde babasıyla anılarının olduğu denize balık tutmaya giden herhangi bir yerdeki herhangi birisi olabilir. Yalnızca külüstür bir teknesi ve balık tutma takımı var ama güneşin battığı, yıldızların kaydığı, gökyüzünün deniz fenerinin gölgesinde olduğu güzel bir denize balık tutmaya gitmekten çok keyif almaktadır.

  • Basit kontrollerle güzel balıkları, korkunç köpek balıklarını ve büyük balinaları avlayın.
  • Denizde kaybolan güzel gün batımının ve ay ışığının tadını çıkarın.
  • Oyun, zaman geçtikçe gün doğumu ve ayın batışının güzel sahnelerini sunar.
  • Dalgaların sesi kalbinizi iyileştirir. Doğal ASMR dalga sesleri size huzurlu denizi sunar.
  • Balıklarınızı akvaryuma koymaya çalışın. Balıklara bakmak bile insanı rahatlatır.
  • Farklı kıyafetler giyerken kendi balığınızı tutmanın keyfini çıkarın.
  • Tekneye atlayıp denize açılmak sorunsuzdur.