Flick Basketball

Flick Basketball

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICloudZone

Flick Basketball, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur.

Flick Basketball, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur. Flick Soccer, Flick Golf, Flick Shoot oyunlarını duymuşsunuzdur. Bu oyunların ortak noktası tek parmakla oynama imkanı tanıması.

Yani adında flick geçen bütün bu oyunlarda aslında tek parmakla topa vurabiliyor veya ateş edebiliyorsunuz. Bu yüzden de gayet basit olan bu oyunlar aynı zamanda boş vakitleri geçirmek için eğlenceli bir yol oluyor.

Flick Basketball da bu oyunlara katılan bir basketbol oyunu. Gayet basit fakat çok eğlenceli bir oyun olan Flick Basketball'da amacınız belli; topu karşıdaki hedefe ulaştırabilmek ve deliğe sokabilmek.

Hedefiniz sadece pota değil farklı şeyler de olabiliyor. Yapmanız gereken ise hiç durmadan parmağınızı kaydırarak topu fırlatmak. Top sayınız sınırlı değil fakat zamanınız sınırlı, bu sürede atabildiğiniz kadar çok basket atmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda potayı büyütme gibi zaman zaman zorlandığınızda size yardım edecek güçlendiriciler de bulunuyor. Kısacası bağımlılık yapıcı tarzda bir oyun olan Flick Basketball'u indirip denemenizi tavsiye ediyorum.