Flick Kick Goalkeeper

Flick Kick Goalkeeper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PikPok

Flick Kick Goalkeeper, oyununda bir kaleci olarak takımınızı kurtarmanız gerekiyor.

Sokakta çok iyi futbol oynadığınızı duyduk. Hatta kimse size gol atamazmış. Bu kadar iddialı olmanız bizi mutlu etti. Bakalım Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flick Kick Goalkeeper oyununda da yeteri kadar iyi olabilecek misiniz?

Flick Kick Goalkeeper oyunu bir kaleci olarak size doğru atılan şutları kurtarmanızı amaçlıyor. Futbol maçında takımınız çok iyi bir performans sergiledi. Fakat maç herhangi bir sonuca ulaşmadı. Bu yüzden yapılacak penaltı atışları ile maçın sonucu belirlenmeye çalışılıyor. Bir kaleci olarak penaltı atışlarında size büyük görevler düşmekte. Dikkatinizi toplamalı ve topa iyi odaklanmalısınız. Karşı takımın oyuncusunun şutu nereye atacağını iyi anlamalı ve o topu kesinlikle kurtarmalısınız. 

Muhteşem grafiklere ve etkileyici ses efektlerine sahip olan Flick Kick Goalkeeper, oldukça eğlenceli bir spor oyunu. Oyunda bulunan özel yetenekler ile birlikte kaleci performansınızı arttırabilir ve rakip oyuncunun şut çekme gücünü değiştirebilirsiniz. Tabi bu özel güçleri her zaman kullanamayacağınızı ve sınırlı sayıda özel güçlere sahip olduğunuzu unutmayın.

Eğer futbol oyunlarını seviyorsanız ve boş zamanlarınızda oynayacak bir futbol oyunu arıyorsanız Flick Kick Goalkeeper tam size göre. Hemen şimdi Flick Kick Goalkeeper oyununu indirin ve ne kadar iyi bir kaleci olduğunuzu kanıtlayın.