Flip Diving APK

Flip Diving APK

kullanıcı

Flip Diving APK Android oyununda birbirinden farklı kostümler ve hareketler ile çılgınca dalış yapıyorsunuz.

Miniclip tarafından geliştirilen ve oldukça güzel grafiklere sahip olan Flip Diving APK Android oyunu, birbirinden zorlu etaplarıyla sizi dalış yapmaya davet ediyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flip Diving oyunu, boş zamanlarınızda spora karşı ilginizi uyandıracak.

Flip Diving APK İndir

Belirli bir yükseklikten havuza atlamak olimpiyatlarda da genellikle karşılaştığımız bir spor türüdür. Atlama veya dalış olarak nitelendirilen bu sporun oyununu yapan Miniclip, ortaya oldukça güzel bir iş çıkarmış. Flip Diving oyununda yapmanız gereken tek işlem belirli bir yükseklikten aşağı atlamak. Aşağı atlarken elbette bazı önemli hareketleri yapmak zorundasınız. Yaptığınız her hareket size puan kazandırıyor. Kazandığınız puanlar da ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlayan tek belge.

Flip Diving oyununda sadece insan olarak değil çeşitli kostümleri giyme koşuluyla da atlama yapabiliyorsunuz. Birbirinden farklı hayvanların kostümlerini giyerek yaptığınız atlamalar daha fazla dikkat çekiyor. Yaptığınız atlama puanını her yeni bölümde arttırmaya çalışmalısınız. Bu sayede oyunu oynayan diğer kişiler arasında ön plana çıkabilirsiniz.

  • Oldukça eğlenceli ve sportif bir oyun olan Flip Diving'i hemen şimdi indirip, deneyebilirsiniz.
  • Tolarca dalış numarası - Duruşlar, pikler, ters dönmeler ve daha fazla numara. Her numara ragdoll fiziğiyle dinamik olarak canlandırılır.
  • Ölüme meydan okuyacağınız yerler - Ağaçlar, tekneler, trambolinler ve daha fazlasından dalış yapın. Üzerinden atlayabileceğiniz 50’den fazla atlama platformu
  • Büyük karakter aralığı - Vücut geliştirmeci, iş insanı veya penguen kostümüyle dalış yapın. Her dalgıcın farklı yeteneği, ağırlığı ve benzersiz fiziği vardır.
  • Arkadaşlarınıza gösterin - En iyi dalışlarınızı veya en büyük başarısızlıklarınızı kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın.