Flip King

Flip King

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Qwiboo

Flip King, oyunu size verilen nesneleri düşürmeden çevirmenizi ve çevirme rekoru kırmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Yediğiniz yemekleri kendiniz yapmak istemez misiniz? Herkes iyi bir aşçı olmak ve en güzel yemekleri yapmak ister. Fakat aşçılık oldukça zor ve beceri isteyen bir meslektir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flip King oyunu ile birlikte aşçılığa ilk adımı atabilirsiniz.

Flip King oyununda sizin tek amacınız aşçıların yaptığı meşhur hareketi öğrenebilmek. Evet aşçıların yaptığı tava çevirme hareketi ve tavadan ateş çıkarma hareketini Flip King oyunu ile birlikte artık sizde yapabileceksiniz. Yalnız Flip King oyununda bu durum biraz daha zor. 

Flip King oyununda size verilen nesneyi tava üzerinde pişirmeye çalışıyorsunuz. Pişirme esnasında size verilen nesnenin her tarafının eşit derecede ateş alması gerekli. Bu yüzden işinizi oldukça profesyonel bir şekilde yapmaya çalışın. Oyunda nesneyi pişirmenin dışında nesneyi çevirerek de para kazanmaya çalışıyorsunuz. Çevirdiğiniz her harekette size ek puan geliyor ve bu puanlarla birlikte yeni nesneler alabiliyorsunuz. Eğer nesneyi çevirmeyi başaramaz ve düşürürseniz işte o zaman yandınız demektir. Hem yemeği yaktınız hem de kendi işinizi! Bu yüzden oyuna ilk başladığınız zamanlarda becerinizi geliştirmeye ve size verilen nesneleri sakin bir şekilde çevirmeye çalışın.

Oldukça eğlenceli bir oyun olan Flip King'i hemen şimdi indirip boş zamanlarınızda eğlenmeye başlayabilirsiniz.