Flipster for Facebook

Flipster for Facebook

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 381
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sparrowlabs

Flipster for Facebook, Android kullanıcılarının resmi Facebook uygulaması yerine kullanabilecekleri daha ufak boyutlu bir alternatif Facebook uygulamasıdır.

Flipster for Facebook, resmi Facebook uygulamasında bulunan tüm özellikleri barındırmayan fakat farklı yazı türü ve tema seçenekleri sunan başarılı bir Facebook uygulamasıdır.

Uygulama günlük olarka Facebook'u çok aşırı kullanmayan kullanıcılar için geliştirilen ve orijinal uygulamaya göre yer yer daha efektif bir uygulamadır. Uygulama üzerinde malesef tüm Facebook resmi Android uygulamasında bulunan özellikler bulunmasada, oldukça yararlı ve eğlenceli özellikler bulunuyor.

Uygulamanın en büyük artılarından bir tanesi mesajlaşma uygulamasının içerisine entegre edilmiş olmasıdır. Böylelikle Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarını ayrı ayrı kullanmak zorunda kalmazsınız. Diğer güzel özelliği ise Facebook'u farklı renklerde temalar seçerek kullanabilme imkanı. Aynı zamanda yazı türünü de değiştirerek uygulamayı kişiselleştirebiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü oldukça başarılı ve etkileyici diyebilirim. Fakat uygulama üzerinde ufak tefek düzeltilmesi gerekn problemler de bulunuyor. Bu problemlerin çözülmesi ile muhteşem bir uygulama haline gelebilir.

Eğer standart bir Facebook kullanıcısıysanız Flipster for Facebook'u rahatlıkla kullanarak istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı hiç bir ödemeden kullanabiliyorsunuz. Uygulama içindeki mağazadan satın alabileceğiniz özellikler mevcuttur.