Flockwork

Flockwork

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ReignDesign

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Flockwork: Addictive Sheep Herding, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri ve bulmaca oyunudur. Değişik bir konuya sahip olan oyunda, koyunları güdüyorsunuz!

Adından da anlayabileceğiniz gibi koyun güdeceğiniz bu oyun, enteresan bir yapıya sahip. Oyunun konusuna göre koyunlara sahip çıkması gereken köpek uyuyakalıyor ve koyunlar da çitten birer birer atlayıp kaçıyorlar.

Bu durumda köpeğin koyunların hepsini sağ salim bir şekilde geri getirmesi gerekiyor. Fakat bütün koyunların tek bir kütle halinde hareket ettiğini düşünün, bu durumda bu hiç de kolay olmuyor elbette ki.

Oyunda koyunları hareket ettirmek için parmağınızla ekrana dokunup sürüklemeniz yeterli. Kontolleri gayet basit ve oyun yapısı da hemen öğrenilebilir nitelikte olmasına rağmen, oynamak o kadar da kolay değil.

Oyunda parmağınızla koyunları sürükleyerek olmaları gereken noktalara götürmeniz gerekiyor fakat önünüzde kurtlar, dikenli teller gibi pek çok engel var, bu yüzden çok dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor.

Aynı zamanda koyunların kaçma ihtimalini de düşünmeniz gerekiyor bu yüzden hızlı da olmalısınız. Oyunda şimdilik toplam 95 level bulunuyor fakat zamanla level sayısının artacağını düşünüyorum.

Yine oyun içerisinde çevrimiçi liderlik listeleri var, bu sayede aldığınız yüksek puanları da sergileyebiliyorsunuz. Gerçekten farklı ve orijinal bir oyun olan Flockwork hoş grafikleri ve mizahi yapısı ile de dikkat çekiyor diyebilirim.