FlyAngle

FlyAngle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cogoo Inc.

FlyAngle, üçgen şeklinde yapılmış uçan nesneyi kontrol ederek düşmanlara karşı mücadele edeceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android oyunu.

Hani oynadıkça daha da oynamak istediğiniz türden oyunlar olursa, işte FlyAngle'da o oyunlar bir tanesi. Sınırsız koşu oyunları gibi fakat koşu yerine uçacağınız oyunda üçgen şeklindeki bir uçağı kontrol ediyor ve gök yüzünün derinliklerinde ilerliyorsunuz.

Grafikler açısından oldukça kaliteli duran oyun aslında çok basit bir yapıya sahip ve kontrolleri çok rahat. Uçağın kontrolünü rahatlıkla sağlayacağınız oyunda hünerlerinizi sergileyerek manevralara yaparak düşmanlarınız arasında adeta süzülebilirsiniz.

Oyunun temposuna özel olarak seçilen müziklerde ritmi yüksek tutarak oyunu oynarken sürekli heyecanlı kalmanızı sağlıyorlar. Galaksi oyunlarındaki gibi uçağınız sürekli ateş halinde ve zaman zaman göreceğiniz ekstra güç özelliklerini alarak daha da güçlü olabiliyor ve zor durumlardan paçayı sıyırabiliyorsunuz.

Ölmedikçe ilerleyeceğiniz oyundaki amacınız en yüksek puanı alabilmek. Yüksek puan alabilmek için ise uzun süre hayatta kalmanız gerekiyor. Eğer başarabilirseniz tüm rekorları alt üst eebiliyorsunuz.

Bu tür aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız FlyAngle'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.