Flying goat rampage go

Flying goat rampage go

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VascoGames

Flying goat rampage go mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir keçi oyunudur

Flying goat rampage go simülasyon oyunlarının geldiği noktayı bize gösteren ilginç bir keçi oyunu.

Daha önceden araba simülasyonları, kamyon simülasyonları, şehir simülasyonları, inşaat simülasyonları gibi farklı simülasyon oyunu türleriyle karşılaşmıştık. Hatta ameliyat simülatörleri de bize ilginç bir oyun tecrübesi yaşatmıştı. Peki her şeyin simülatörü varken keçilerin neden simülatörü olmasın? İşte Flying goat rampage go bu önemli (!) boşluğu dolduran bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir keçi simülatörü olan Flying goat rampage go'da ipini koparmış bir keçiyi yönetebilme imkanına sahipsiniz. Güç artık sizde olduğu için dilediğinizi yapabilir, istediğiniz yere uçabilirsiniz. Oyunda uçan bir keçiyi yönetmeniz ilginizi çekmediyse, bu keçileri modifiye edebiliyor oluşunuz kesin beğeninizi kazanacaktır. 98 model Şahin'e Mercedes motor takıyormuşçasına keçinizi bir süper kahramana dönüştürebilir, özel kıyafetler, renk seçenekleri ve görkemli pelerinlerle keçinizin etrafı yakıp kavurmasını sağlayabilirsiniz.

Flying goat rampage go'da birçok hata yer alıyor. Fakat bu hatalar oyunun birer parçası, yani bu hataları oyunun bir özelliği olarak görmeniz doğru olacaktır. Olaya bir de şu açıdan bakın, keçi olmak halen güzel bir şey, bir swonraki simülasyon oyununda taş da olabilirdiniz.