Food Truck Rush Drive & Serve

Food Truck Rush Drive & Serve

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Games2win.com

Food Truck Rush Drive & Serve, yemek satışı yapmanızı amaçlayan oldukça eğlenceli bir mobil oyundur.

İnsanlar sokakta gezerken acıkabiliyorlar. Bu yüzden onlara hızlı bir şekilde yemek verebilecek bir karavan lazım. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Food Truck Rush Drive & Serve oyununda bu görev size bırakılmış. Karavanınızı alın ve insanlara yemek servis etmeye başlayın.

Food Truck Rush Drive & Serve oyunu bir karavan ile birlikte insanlara yemek servis etmenizi amaçlıyor. Fakat bu oyunda bir dükkan sahibi değilsiniz. Geçiminizi sokaklarda dolaşarak ve uygun gördüğünüz yerlere sergi açarak sağlıyorsunuz. Arabanızı kalabalık caddelere sürmenizde ve insanlara yemekleri hızlı servis etmenizde fayda var. Çünkü ne kadar fazla hızlı olursanız  o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Yemek karavanının kontrolünü ekranda bulunan butonlar sayesinde yapıyorsunuz. Bu butonlar sayesinde arabanıza yön verebilir, onu hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz. Yine ekranda bulunan butonlar sayesinde karavanın ön ve arka kısmına kameralar sayesinde bakabiliyorsunuz.

Food Truck Rush Drive & Serve oyunu haritada size karavanınızı götürmeniz gereken yeri söylüyor. Dikkatli bir şekilde oraya arabayı götürüp satış yapmaya başlamalısınız. Müşterilerinizin istekleri doğrultusunda hızlı bir biçimde patates kızartması, hamburger ve sosisli satmaya başlayın. Sizin iyi bir işletmeci olduğunuzu biliyoruz. Hemen Food Truck Rush Drive & Serve oyununu indirin ve kendi paranızı kazanmaya başlayın.