Football Blitz

Football Blitz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UAB Applava

Football Blitz süper kahramanları yönetebildiğiniz bir futbol oyunudur

Football Blitz boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için tercih edebileceğiniz bir mobil futbol oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Football Blitz'de bir grup süper kahramanın hikayesi konu alınıyor. Süper kahramanlarımız günlük dünyayı kurtarma işlerinden sıkılarak yeni birşeyler denemeye karar veriyorlar ve aralarında maç yapmayı kararlaştırılıyorlar. Biz de bu kahramanlardan birini seçerek maça çıkıyoruz ve eğlenceye dahil oluyoruz.

Football Blitz'de 1'e 1 maçlara çıkıyoruz ve galip gelen taraf olmaya çalışıyoruz. Oyunda hızlı bir oynanış yapısı mevcut. Komik kostümler giyen kahramanlarımızı yöneterek karşı takımın oyuncusunu ve kalecisini atlatarak golü bulmak temel amacımız. Football Blitz'de 2 farklı oyun modu bulunuyor. Quick Match'da hemen kahramanımızı seçerek maça çıkabiliyoruz. World Cup modunda dünya kupasına katılarak uzun süren bir maratona çıkıyoruz. Multiplayer modu ise oyunu çok oyunculu olarak oynamamıza imkan veriyor. Bu modda aynı cihaz üzerinden oyunu arkadaşlarımıza karşı oynayabiliyoruz.