Football Manager Handheld 2015

Football Manager Handheld 2015

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,085
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SEGA

Football Manager Handheld 2015 detaylı bir futbol simülasyonudur

Football Manager Handheld 2015, SEGA'nın ünlü menajerlik oyunu serisi Football Manager'ın son üyesi Football Manager 2015 ile birlikte yayınlanmış bir mobil futbol menajerliği simülasyonudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğimiz Football Manager Handheld 2015, bize bir menajer olmanın ne demek olduğunu gösteriyor. Bir futbol takımını idare etmeyi her yönüyle ele alan oyun, takımın yönetimi ile ilgili farklı detaylara yer veriyor ve başarıya giden yolun ne gibi engellerle dolu olduğunu anlamamızı sağlıyor. Lisanlı futbol takımlarına yer veren Football Manager Handheld 2015 ile gerçek bir takımın kontrolünü elimize alıyoruz ve takımın geleceğini etkileyecek kritik kararlar almaya başlıyoruz. Oyunda takımımızın transferleri, oyun taktikleri ve maç günleri sahaya çıkacak ilk 11'ine kadar her detayını biz kontrol ediyoruz. Bütün bu unsurların birlikte oluşturduğu uyum vve kimya bizim için başarılı olma kriteri oluyor.

Football Manager Handheld 2015 yeni ve gerçekçi bir 2 boyutlu oyun motoruyla gelmekte. Bu motor bize takımımızın sahasındaki performansını daha iyi analiz etme imkanı veriyor. Bu sayede takımımızı etkileyecek kritik kararları almamızı kolaylaştıracak önemli verilere daha rahat ulaşabiliyoruz.

Football Manager Handheld 2015'de performans açısından dünya sıralamaları bulunmakta. Biz kazandığımız başarılılarla bu sıralamalara dahil olabiliyoruz. Bu sıralama zaman içinde diğer oyuncuların da performansı değerlendirilerek gerçek zamanlı olarak değişiyor.