Football Saga Fantasista

Football Saga Fantasista

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 191
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Agate Games

Football Saga Fantasista, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz futbol simülasyon oyunu.

Football Saga Fantasista, daha çok yönetim tarafında bulunduğumuz simülasyon tarzında futbol oyunu olarak Android platformunda yerini alıyor. Maçta kritik dakikalarda çıkıp skoru birden çeviren günün futbolcusu olmamız isteniyor oyunda. Hedefimiz tabii ki şampiyonluk!

Çizgi film stili görselleriyle dikkat çeken futbol simülasyon oyununda maçı kurtaran adam rolünü üstleniyoruz. Oyuncumuzu yaratıp oynayacağı mevkii de seçip kariyerimize başlıyoruz. Maçlarda ve birebir özel oyunlarda sergilediğimiz performans oldukça önemli. Başta da dediğim gibi hangi mevkide oynarsanız oynayın sahada maçı döndürme potansiyeline sahip tek kişisiniz.

Maç demişken FIFA, Dream League Soccer gibi modelleme harikası bizim kontrolümüzde olan futbolcularla sahaya çıkmıyoruz. Championship Manager oyununu oynadıysanız bilirsiniz; sahada oyuncuları temsil eden noktacıklar oradan oraya hareket eder. Siz de diziliş ve kadroyu ayarlamak dışında bir müdahalede bulunamazsınız. Top bir oradan bir buraya gider. Ne olduğunu anlamadan maç sonucu karşınıza çıkar. Football Saga Fantasista’da da maçlar bu şekilde yapılıyor. Sadece birebir oynarsanız oyuncunuzu dıştan görebiliyorsunuz.