Football World Cup 2014

Football World Cup 2014

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,574
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YES Game Mobile

Dünya Kupası heyecanını ücretsiz olarak mobil cihazlara getiren Football World Cup 2014 ile futbolun büyülü atmosferini sonuna kadar yaşayacaksınız.

Dünya Kupası heyecanı başladı! Bu heyecana mobil cihazlarınızdan da tanık olmak istiyorsanız Football World Cup 2014'ü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama marketteki en yeni futbol oyunları arasında yer alan Football World Cup 2014 gelişmiş görselleri ve dinamik oyun yapısıyla dikkat çekiyor.

Oyunda son derece gerçekçi grafikler ve dinamik hareket sistemi kullanılmış. Futbolun heyecan dolu dünyasını başarıyla yansıtan oyunda yer alan kontroller iyi tasarlanmış. Futbol oyunlarında yer verilen kontroller genelde zorluk yaratan türden olur fakat bu oyunda yapımcılar ellerinden geldiğince iyi bir iş çıkartmışlar. Oyunun en büyük artılarından birisi de cihazı zorlamayacak şekilde optimize edilmiş olması. Diğer ünlü futbol oyunlarıyla kıyasladığımızda Football World Cup 2014 hatırı sayılır ölçüde daha az sistem kaynağı kullanmakta.

Yukarıda sözünü ettiğimiz kaliteli grafiklere bir de iyitasarlanmış ses efektleri eşlik etmekte. Futbol oyunlarındanki ses efektlerinin motivasyona büyük katkısı vardır ve yapımcılar bu gerçeği es geçmeyerek oyunda başarıyla uygulamışlar.

Futbola meraklıysanız ve özellikle Dünya Kupası atmosferini Android cihazınızda ücretsiz olarak yaşamak istiyorsanız Football World Cup 2014'ü mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.