FootLOL

FootLOL

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 229
  • DOSYA BOYUTU 100.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HeroCraft

FootLOL, yeşil sahalarda birbirinden çılgın hareketler yaparak rakip takımı bitirmeye çalıştığınız bir futbol oyunu.

FootLOL, görsellikten ziyade oynanışa önem veren bir oyuncu iseniz tavsiye edebileceğim futbol oyunları arasında. Kuralların uygulandığı klasik futbol oyunlarından farklı bir yerde olan oyunda rakip takımın atağını kesmek, gol atmak için her şeyi yapabiliyorsunuz. Sahaya ufo indirmekten uçakla bombalamaya, inek sürmekten mayın döşemeye en çılgın hareketler serbest.

Şimdiye kadar oynadığınız tüm futbol oyunlarını unutturacak bir yapım FootLOL desem sanırım abartmış olmam. Sahada hakemin uyguladığı kuralları hiçe sayarak türlü çılgın hareketlerle rakip takımı adeta sahaya gömme zevki yaşatan oyunda turnuvalara katılma ve arkadaşlarınıza veya bilgisayara karşı online maç yapma şansına sahipsiniz.

Türkiye’nin de yer aldığı çılgın futbol oyununda maç sonrası kazandığınız parayı oyuncularınızın performansını artırmak ve görünümlerini değiştirmek haricinde özel saha içi hareketler açmak için kullanıyorsunuz. Maç içi 6 ile sınırlandırılan hareketler oldukça fazla sayıda ve aklınıza gelmeyecek hareketleri içermiyor.