Fortress: Destroyer

Fortress: Destroyer

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 63
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ninja kiwi

Fortress: Destroyer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Fortress: Destroyer içerisinde farklı oyun türlerini birleştiren bir yapıya ve güzel bir görünüme sahip olan bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Fortress: Destroyer bir savaş oyunu ve aksiyon RPG oyunu karışımı olarak düşünülebilir. Oyunumuzun hikayesi 2063 yılında geçiyor. Bu tarihte buzulların erimiş olmasından ötürü dev dalgalar dünya üzerinde doğal felaketler yaratıyorlar ve ülkeler zor anlar yaşıyorlar. Bu açığı değerlendiren bir özel güvenlik şirketi deniz filolarını kullanarak hükümetleri baskı altına alarak ülkeleri istila etmeye çalışıyor. Biz de bu özel güvenlik şirketine karşı kurulan ittifakta yer alıyoruz ve savaş gemimizle denize açılarak bu şirketin filolarıyla savaşıyoruz.

Fortress: Destroyer'a kendi gemimizi yaratarak başlıyoruz. 3 farklı gemi sıfından birini seçtikten sonra gemimize hangi silahları yerleştireceğimizi belirliyoruz. Bu sayede kendi oyun stilimizi de yaratabiliyoruz. Fortress: Destroyer'ın oynanışı tıpkı hack & slash dinamiklerine sahip gerçek zamanlı aksiyon içeren RPG oyunlarına benziyor. Gemimizi izometrik kamera açısıyla yönetiyoruzve dört bir yandan bize saldıran düşmanlarımızla savaşıyoruz. Seviye atladıkça gemimizi geliştirebiliyor ve yeni yetenekler öğrenebiliyoruz.

Fortress: Destroyer güzel grafikleri bol aksiyonla birleştirmekte.