Forward Assault APK

Forward Assault APK

kullanıcı

Forward Assault APK Counter Strike benzeri Android FPS oyunudur. Online multiplayer shooter oyunu Android telefonlar için ücretsizdir!

Forward Assault APK Android FPS oyunları arasında ve milyonlarca oyuncuya sahip popüler bir yapım. Eğer mobil cihazlarınız üzerinde takım tabanlı savaşlar yapmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz online altyapıya sahip bir FPS oyunu. Taktiksel çok oyunculu (multiplayer) nişancı (shooter) oyunlarını seviyorsanız, Forward Assault oynamalısınız.

Forward Assault APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Forward Assault, yapı olarak Counter Strike oyunlarına bir hayli benziyor. Oyunda yine teröristler ve anti terör timleri arasındaki savaşlar konu alınıyor. Biz bu savaşlarda tarafımızı seçiyoruz. Farklı haritalarda yapacağımız savaşlarda ya rakip takımın bütün oyuncularını temizlemeye ya da bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Forward Assault içinde birçok farklı silah seçeneğine sahibiz. Makinalı tüfekler, tabancalar, pompalı tüfekler oyunda yer alan silahlar arasında. Ayıca Counter Strike oyunlarıyla özdeşleşmiş AK-47 ve Desert Eagle gibi silahlara da Forward Assault'ta yer verilmiş.

Forward Assault ortalamanın üzerindeki grafik kalitesiyle dikkat çekiyor. Özellikle silah ve oyuncu elinin modellemeleri yüksek kaliteleriyle dikkat çekmekte. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız Forward Assault'a göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  • S.W.A.T. polis ekibi ve terör ordusu olarak oynama
  • Birkaç silah: Tabanca, tüfek, av tüfeği, bıçak, saldırı tüfeği, keskin nişancı ve fazlası
  • Hızlı tempolu taktiksel nişancı oyunu
  • İnanılmaz grafikler ve sesler
  • Gerçek fizik ve efektler
  • Online multiplayer FPS
  • En iyi PvP shooter simülatörü

Forward Assault PC

Bluestacks, Forward Assault PC’de oynamak için en iyi platformdur. Ateş etmeli, nişancı oyunlarını seviyorsanız bu Android FPS oyununa bayılacaksınız. Bu birinci şahıs nişancı, silahlı oyundan beklediğiniz tüm favori silahlarınızı barındırır. Silahınızı tutarken taktiksel ve gizli ilerlemeniz gerekiyor. BlueStacks Android emülatörü, hedefinizi uzun mesafelerden görüp indirmenizi kolaylaştırır. Daha isabetli nişan almakla kalmıyor aynı zamanda gizli operasyonlarda çeviklikle hareket edebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş kontroller üstünlük kurmanızı sağlar. Sol üst köşedeki küçültülmüş harita, düşmanlara ne kadar uzak olduğunuzu gösterir ve düşmanlarınızı kolayca pusuya düşürebilirsiniz.