Frankly Messenger

Frankly Messenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tictoc Planet, Inc.

Android cihazlarınızı kullanarak kendini yok eden mesajlar göndermek ve gizliliğinizi korumak için Frankly Messenger uygulamasını kullanabilirsiniz.

Frankly Messenger Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve gizliliğinizi en iyi şekilde koruyabileceğiniz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Genellikle diğer mesajlaşma uygulamalarında hem adımız mesajlaşma ekranında görünür hem de mesajlarımızı geri alma gibi bir seçenek bulunmaz. Frankly Messenger bu soruna bir çözüm buluyor ve özellikle ekran görüntüsü alarak daha sonra bizi zor duruma düşürebilecek olanlara karşı etkili bir koruma sağlıyor. Mesajlarınızın ekran görüntüleri alınsa bile bunun siz olduğunun kanıtlanması oldukça zor olacaktır.

Aynı zamanda, alıcılar mesajlarınızı gördükten tam 10 saniye sonra mesajınız kendi kendini imha ediyor ve böylece çok daha rahat bir şekilde karşı tarafa istediğiniz şeyleri söyleme imkanınız oluyor. Bunlar arasında sırlardan tutun da çeşitli şifre ve kullanıcı adlarına kadar onlarca farklı hassas mesaj yer alabilir.

Eğer gönderdiğiniz mesaj alıcı tarafından henüz okunmadıysa onu geri alma ve hiç iz bırakmadan yoketme seçeneğiniz de mevcut. Böylece yanlışlıkla gönderdiğiniz bilgileri anında ortadan kaldırabilirsiniz. Grup sohbetleri de destekleyen uygulama sayesinde tüm arkadaşlarınızla aynı anda da sohbet edebilirsiniz.