Frecce Tricolori Flight Sim

Frecce Tricolori Flight Sim

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RORTOS

Frecce Tricolori Flight Sim mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak simülatörüdür

Frecce Tricolori Flight Sim eğer mobil cihazlarınız üzerinde gerçekçi bir uçuş deneyimi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir uçak simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu oyunu olan Frecce Tricolori Flight Sim, daha önceden bize birbirinden güzel mobil uçuş simülasyonları sunan RORTOS firması tarafından geliştirilmiş bir başka oyun. RORTOS'un yeni oyununda İtalyan akrobatik uçuş takımı olan Frecce Tricolori takımının bir üyesi olarak akrobatik uçuşlar gerçekleştirmek için çabalıyoruz.

Frecce Tricolori Flight Sim'de oyuncular MB339 PAN, EuroFighter, Tornado, F-104 Straighter gibi uçakları kontrol edebilmekteler. Oyunda 3 farklı oyun modu yer almakta. Bu modlarda Frecce Tricolori takımı tarafından gerçekleştirilmiş akrobatik hareketleri gerçekleştirmeyi deneyebiliyoruz. Simülasyon modunda ise en zorlu mücadele bizi bekliyor. Uçağı kontrol etmenin ile büyük bir mücadele olduğu bu modda akrobatik numaralar yapmak oldukça güç.

Frecce Tricolori Flight Sim'de uçağınını gerçekçi 3 boyutlu kokpit kamerasıyla veya dış kamera açılarıyla yönetebilirsiniz. Frecce Tricolori Flight Sim size kendi akrobatik hareketlerinizi tasarlama imkanı da veriyor.

Frecce Tricolori Flight Sim'in ücretsiz versiyonunda kısıtlı bir içerik oyunculara sunuluyor. Uygulama içi satın alımlarla geri kalan içeriklerin kilidini açabiliyorsunuz.