Free Audio Cutter

Free Audio Cutter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,234
  • DOSYA BOYUTU 9.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FreeStar

Ses ve müzik dosyalarınızı istediğiniz yerlerinden kesmek ve farklı kaydetmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Free Audio Cutter programı adından da anlayabileceğiniz gibi ses dosyalarını farklı parçalara bölebileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanılır bir ses düzenleme uygulaması. Böldüğünüz parçaları mp3, wav, ogg ve wma gibi değişik ses formatları ile kaydetme şansınız var ve uygulamanın kolay kullanılır yapısı sayesinde işlemleri gerçekleştirmede pek zorlanacağınızı sanmıyorum.

Uygulama içerisine aktarmak istediğiniz ses dosyalarını maalesef sürükle bırak desteği olmadığı için dosya yöneticisi kullanarak eklemeniz gerekiyor. Aynı zamanda toplu işlem yapma da desteklenmediği için teker teker dosyalarınıza kesme işlemi yapmanız gerekiyor ancak ücretsiz bir programdan çok fazla işlem seçeneği beklemek yanlış olacaktır.

Ses dosyanız üzerinde başlangıç ve bitiş noktalarını belirledikten sonra “cut” butonuna basmanız ile birlikte hiç bir sorun yaşamadan dosyanın ayrılması işlemine başlayabilirsiniz. Sistem kaynağı tüketiminde çok cimri olan program işlemleri de hızlıca bitirebiliyor. Bir yandan da ses kalitesini en iyi şekilde koruması sayesinde sese değer veren kullanıcıları memnun edecektir.

Maalesef ses dosyalarını kesmeden önce önizleme, aynı dosyadan tek seferde birden fazla kesim yapma gibi seçenekler de mevcut değil ve arayüz bazılarına eski moda gelebilir.