Free Music

Free Music

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,178
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XetoWare

Free Music, internet üzerinden favori şarkıları aramanızı, listelemenizi ve indirmenizi sağlayan etkili ve ücretsiz bir müzik indirme programıdır.

Bu program yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görüntülemek için Kayıt ve Yönetim Araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

Free Music, müzik severler için özel olarak hazırlanan oldukça başarılı bir müzik hazırlama programıdır. Sade arayüzü sayesinde kolayca kullanabileceğiniz programda, ekranın üst kısmındaki arama çubuğuna dinlemek veya indirmek istediğiniz şarkının adını yazarak arama yapabilirsiniz.

Arama işlemini yaptıktan sonra karşınıza çıkan şarkılardan istediğinizi dinleyebilir, istediğinizi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

En sevdiğiniz şarkıları listeler halinde kolayca görüntülemenizi sağlayan Free Music, tek bir tıklama ile tüm müzik dinleme ve indirme işlemlerinizi gerçekleştiriyor.

Yazdığınız şarkı isimlerinden sonra arama butonu tıklanabilir durumda ise arama işlemini gerçekleştirerek favori parçalarınız dinleyebilir dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Free Music programını denemenizi tavsiye ederim.