FreshFeed

FreshFeed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fligoo

FreshFeed'i kullanarak ilgi alanımıza giren videoları, haberleri ve makaleleri mobil cihazımızdan takip edebiliyoruz.

FreshFeed, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber takip uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan FreshFeed sayesinde ilgi alanlarımıza giren içerikleri mobil cihazlarımız üzerinden takip edebiliyoruz.

Öne çıkan özellikler arasında hız ve işlevsellik olan FreshFeed, içerikleri saniyeler içerisinde derliyor ve kullanıcı dostu arayüzünde düzenli bir şekilde sunuyor. Bu içerikler arasında makaleler, haberler, popüler başlıklar ve tabii ki videolar var. Üstelik hepsi tamamen kullanım alışkanlıklarımıza ve ilgi alanlarımıza göre düzenleniyor.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz türden sosyal medya desteği FreshFeed'de de sunuluyor. Arkadaşlarımızın da göz atmasını istediğimiz içerikleri Facebook ve Twitter üzerinde paylaşma şansına sahibiz.

FreshFeed'in en hoşumuza giden özelliği içeriklerin sürekli olarak güncel tutuluyor olması. Sürekli olarak popüler içerikler taranıyor ve kullanıcılara daima yeni şeyler sunuluyor. Eğer mobil cihazlarınız üzerinden dünyada meydana gelen gelişmeleri ve eğlenceli içerikleri takip etmek istiyorsanız FreshFeed'i denemenizi tavsiye ediyorum.