Frisbee Forever 2

Frisbee Forever 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,532
  • DOSYA BOYUTU 48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kiloo Games

Frisbee Forever 2, beceri ve denge yeteneklerinizi öne çıkartabileceğiniz ilginç bir oyun.

Frisbee Forever 2, Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz en keyifli beceri oyunlarından bir tanesi. Adeta bir rollercoaster oyunu etkisi yaratan bu oyunda birbirinden zorlu mekanlarda frizbimizi kontrol ederek mümkün olan en yüksek skoru toplamaya çalışıyoruz.

Oyunda tam tamına 75 farklı bölüm bulunuyor ve bunların her biri özel olarak tasarlanmış. Frisbee Forever 2'de görev yapan grafikler de epey kaliteli tasarımlara sahipler. Üç boyutlu olarak tasarlanan modellemelere eşlik eden dinamik animasyonlar, oyundan alınan keyfi artıran öğeler arasında.

Oyunda yapmamız beklenen görev kontrolümüze verilen frizbiyi cihazımızı hareket ettirerek yönlendirmek ve rastgele serpiştirilmiş olan yıldızları toplamak. Yıldızları toplamak için bazen çok zorlu yerlerden geçmemiz gerekiyor.

75 bölüm olduğunu yukarıdaki paragrafta belirtmiştik fakat bunları bitirdikten sonra karşımıza bonus bölümler çıkıyor. Dolayısıyla uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşıyoruz. Genel olarak başarılı bir oyun atmosferine sahip olan Frisbee Forever 2, beceri oyunlarından keyif alanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.