FullBlast

FullBlast

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 198
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UfoCrashGames

FullBlast retro tarzı yeni teknolojiyle birleştiren bir uçak savaşı oyunudur

FullBlast eğer 0'lı yıllarda oynadığınız klasik shoot em up türündeki atari oyunlarını özlüyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu uçak oyunu aslında bir deneme sürümü olarak tasarlanmış. FullBlast'ın indireceğiniz bu versiyonunda oyunun belli bir bölümünü oynayarak oyunu test edebilir ve oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede oyunu satın alma konusunda daha sağlıklı seçim yapabiliyorsunuz.

FullBlast'da dünyayı kurtarmaya çalışan kahraman bir pilotun yerine geçiyoruz. Uzaylılar dünyayı istila etmek için şehirlere saldırmaya başladıklarında dünyaya kaosu getiriyorlar ve insanlığın devamı tehlikeye giriyor. Biz de bu tehdit karşısında savaş uçağımızın pilot koltuğuna atlıyoruz ve uzaylıları durdurmaya çalışıyoruz.

FullBlast'da kullanılan Untiy 3D oyun motoru oyunculara hem kaliteli hem de akıcı bir şekilde çalışan grafikler sunuyor. Oyunun grafik stili eski atari oyunlarıyla yeni teknolojinin karışımı şeklinde. Oyunda uçağımızı kuşbakışı olarak görsek de uçağımız uçarken altımızdaki şehrin canlı olduğu hissediliyor. Uzaylılar biz havada çarpışırken yerde şehri yok etmeye devam ediyorlar. Ayrıca ekranın sağına veya soluna doğru hareket ettiğinizde ekran da kayıyor.

FullBlast'da haritada dikey olarak ilerliyoruz. Biz ilerlerken uzaylılar üzerimize akın akın saldırıyor. Bir yandan uzaylılara ateş ederken diğer yandan mermilerden kaçmamız gerekiyor. Oyunda uzaylıları yok ettikçe düşen parçaları toplayıp ateş gücümüzü ve silahlarımızı geliştirebiliyoruz. Bu geliştirmeler bölüm sonu canavarları karşısında işimize yaramakta.