Fuzzytopia

Fuzzytopia

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici we two make games

Fuzzytopia, minik ve sevimli canavarların aynı renklilerini bir araya getirip eşleyerek bölümleri geçmeye çalışacağınız ücretsiz bir iOS üçlü eşleme oyunu.

Fuzzytopia, üçlü eşleme ve balon fırlatma oyunu kategorilerinin her ikisini de kapsayan hem oynaması eğlenceli hem de ücretsiz bir iOS bulmaca oyunu.

OYun bulmaca oyunu olmasına bulmaca oyunu ama daha önce görmediğiniz şekilde sevimli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Farklı renklerdeki pofudukları fırlatarak eşleştirmeye çalışacağınıdaki amacınız ise tüm bölümleri geçebilmek.

80'den fazla bölüm olan FuzzyTopia içerisindeki süper güçleri kullanarak zorlandığınız bölümleri daha rahat geçebiliyorsunuz.

Eğer oyunu Facebook hesabınız ile giriş yaparsanız, oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynama imkanı da sunuluyor. Arkadaşlarınız ile yarışabileceğiniz oyunda kimin daha çok puan alacağını görebilmek için oyunu iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

Grafik kalitesi ve oynanış açısından neredeyse problemsiz olanve gözlere de hitap eden FuzzyTopia ücretsiz olmasına rağmen içerisinde satın alma işlemleri yapabilmeniz de mümkün.