Galactic Rush

Galactic Rush

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simpleton Game

Galactic Rush, insanlar ile uzaylıların hız savaşını konu alan sonsuz koşu türünde bir Android oyunu.

Galactic Rush, Android cihazımda şimdiye kadar oynadığım en ilginç hikayeye sahip ve en çok saran sonsuz koşu oyunu. Bilinmeyen bir galakside insanoğlu ile uzaylıların hız konusunda tartışmalarını gösteren güzel hazırlanmış bir animasyon ile bizleri karşılayan yapımda astronot, uzaylı ve çok sayıda ilginç karakterleri kontrol ediyoruz.

Soldan sağa doğru oynanış sunan nadir sonsuz koşu oyunları arasında yer alan Galactic Rush oyununda kısa bir animasyon ardından kendimizi astronot kıyafeti giymiş olarak ayda buluyoruz. Amacımız koşabildiğimiz kadar uzun mesafe koşarak insanoğlunun evrende daha hızlı olduğunu uzaylılara göstermek. Tabii ki ayda koşarken karşımıza kaya oluşumları, mağaralar ve türlü türlü engeller çıkıyor. Bunların yanında aniden gökyüzünden üzerimize düşen örs veya doğrudan üzerimize hızla koşan yaratıklar gibi engellerin de üstesinden gelmemiz gerekiyor.

Ayda geçen ilk bölümü ücretsiz oynattıran sonraki iki bölüm için para isteyen koşu oyununda zorluk düzeyi çok iyi ayarlanmış. Karakterimizi yönlendirmek, engelleri aşmak için kaydırma hareketlerini kullanıyoruz. Oyunun ilk başında nasıl zıplayacağımız, nasıl koşacağımız, engelleri nasıl aşacağımız gösteriliyor. Bu yüzden kontrollere alışmakta zorluk çekeceğinizi zannetmiyorum.

Grafiklerini de oldukça başarılı bulduğum oyunun menülerinden kısaca bahsetmek istiyorum:

  • Stargazer: Bölüm seçimi yaptığımız yer. Ücretsiz olarak sadece ay bölümünde oynayabiliyoruz. Diğer iki bölüm için pro sürüme yükseltmemiz gerekiyor ki bunun için 1.49 dolar ödememiz isteniyor.
  • Hall of Game: Oyun içi başarımlarımızı gördüğümüz yer. Aynı zamanda Facebook hesabımıza giriş yaparak skorumuzu arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.
  • Lounge: Karakter seçimimizi buradan yapıyoruz. Oyuna astronot olarak başlıyoruz. Puan kazandıkça uzaylı ve diğer karakterlerin kilidini açıyoruz.
  • Laboratory: Oyun içi kazandığımız altınlarla veyahut gerçek para ödeyerek açabildiğimiz yükseltmeler ve kilitli karakterler burada yer alıyor.
  • Launch: Oyuna giriş yapmak için bunu kullanıyoruz.

Yüksek puan kazanma dışında bir amacın olmadığı sonsuz koşu türünde oyunları seviyorsanız Galactic Rush’ı Android cihazınıza indirip deneyin derim.