Galcon 2: Galactic Conquest

Galcon 2: Galactic Conquest

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 136
  • DOSYA BOYUTU 26.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hassey Enterprises, Inc.

Galcon 2: Galactic Conquest strateji üzerine kurulu oyunlardan hoşlananların ücretsiz olarak oynayabileceği bir seçenek.

Galcon 2: Galactic Conquest hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Canlı grafiklerin ve göze hoş gelen modellemelerin zenginleştirdiği oyunda diğer gezegenleri fethetmeye çalışıyoruz.

Bunu başarmak tahmin ettiğiniz gibi hiç de kolay olmuyor çünkü elimizde sınırlı sayıda biri var ve her bir gezegenin fethedilebilmesi için gereken birim sayısı farklı. Örneğin bir gezegen 15 gemi ile fethediliyor ve bizim elimizde de bu sayıdan daha az birim varsa o gezegeni alamıyoruz ve ne yazık ki elimizdekilerden de oluyoruz. Bu yüzden stratejimizi iyi bir şekilde kurmalı ve kararlarımızı uygulamakta hızlı hareket etmeliyiz.

Oyunda başarılı olabilmek için öncelikle güçsüz gezegenleri ele geçirmek gayet mantıklı bir fikir. Bu sayede mümkün olduğunca fazla gezegen ele geçirip gücümüzü kademeli olarak artırabiliriz. Turnuvalara katılarak rakiplerimize ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlama şansına da sahibiz.

Eğer daha çok strateji üzerine kurulu savaş oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Galcon 2: Galactic Conquest denemeniz gereken oyunlardan biri.