GetFLV

GetFLV

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,082
  • DOSYA BOYUTU 11.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SuperLogix

GetFLV, FLV videolarını indirmek, yönetmek, dönüştürmek ve oynatmak için kullanabileceğiniz bir programdır.

GetFLV programı kullanımı oldukça basit FLV videoları indirmenize, yönetmenize, oynatmanıza ve dönüştürmenize imkan sağlayan güzel bir uygulama.

Programın arayüzü sade ve kullanışlı. İnternet tarayıcıyı kullanarak bulduğunuz FLV dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Bu uygulamayla yapabilecekleriniz arasında, indirdiğiniz dosyaların nereye kaydedileceğini ayarlamak, otomatik olarak indirme işleminden sonra dönüştürme işleminin başlaması ve indirdiğiniz dosyanın otomatik önizlemesini görmek bulunuyor. Ek olarak AVI, ASF, MOV, MPG gibi çeşitli uzantılı videoları da MP3, FLV, MP4, WMV, AVI ve diğer uzantılara çevirebilirsiniz.

Video ve ses dosyalarının çözünürlük, şifreleme ve hız ayarlarını da bu uygulamayla yapabilirsiniz. Başka bir ilgi çekici özelliği ise FLV videolarınızı bu programla birlikte tamir edebilmeniz.

Bir çok kullanışlı ve etkili özelliği olmasına rağmen, programın sistem kaynaklarınızı yüksek miktarda kullanması ve yaptığı işlemlerin sürelerinin uzun olması programın olumsuz tarafı diyebiliriz. Çalışma esnasında herhangi bir hata vermemesi ve çalışılan dosyaların kalitesinin iyi olması güzel fakat mükemmel demeye yetecek kadar değil.

Programın deneme sürümü 14 günlük kullanıma izin veriyor ve bu sürede sınırlı işlem yapabiliyorsunuz.

FLV videolarıyla ilgili her işlemi yapabildiğiniz bu programı bütün bilgisayar kullanıcılarına tavsiye ederim.