Glow Hockey

Glow Hockey

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,743
  • DOSYA BOYUTU 6.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Natenai Ariyatrakool

Glow Hockey eğlenceli bir Android oyunudur

Glow Hockey oyun salonlarından alışık olduğumuz klasik masa hokeyi oyununu Android cihazlarımıza taşıyan oldukça eğlenceli bir oyundur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Android oyunu basit oynanış mantığı sayesinde her oyuncu tarafından kolayca oynanabilmektedir. Oyunun başarısı da bu basitliğinden kaynaklanmaktadır. Glow Hockey arada açıp bir iki el oynayarak kafanızı boşaltabileceğiniz sizi yormayacak bir oyundur.

Glow Hockey'de bir masa hokeyi sahası üzerinde rakibimizin kalesine gol atmaya çalışıyoruz. Yapmamız gereken ekranımıza dokunarak buz üzerinde kaymakta olan diske hamle yapmak ve hızlı bir şekilde rakibimizin kalesine diski göndermektir. Aynı anda rakibimizin bize doğru yönelttiği ataklara karşı kalemizi korumalı ve maçta galibiyeti yakalamalıyız.

Glow Hockey grafiksel açıdan oyunseverleri tatmin etmektedir. Işıl ışıl neon aydınlatmalarla belirlenmiş hokey alanı, kaleler ve hokey diski oldukça canlı görünmektedir. Disk hokey alanının kenarlarına çarptığında hoş parçalanma efektleri ortaya çıkmaktadır. Bu parçalanma efektleri, oyundaki ses ve titreşimler oyunun menüsünden kapatılabilmektedir.

Glow Hockey'de 4 farklı zorluk seviyesi bizi beklemekte. Bu zorluk seviyeleri ile yeteneklerimizi sınayabilmemize imkan tanınmıştır.