Goat Rampage

Goat Rampage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 429
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Swift Apps LLC

Goat Rampage absürd bir Android oyunudur

Goat Rampage oldukça saçma, bir o kadar da eğlenceli bir yapıya sahip olan bir keçi simülasyonu oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz Goat Rampage aslında bir süre önce bilgisayar için çıkış yapan gerçekçi kaçi simülasyonu olan Goat Simulator'a oldukça benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda yalnız bir keçinin kontrolünü elimize alarak dünyayı bu keçinin gözlerinden görüyoruz. Goat Rampage'da temel amacımız keçimizi kullanarak etraftaki nesnelere, insanlara ve araçlara toslamak ve en yüksek puanı kazanmak.

Goat Rampage'da öne çıkan en başarılı özellik grafikler ve bize saçma bir eğlence sunan fizik motoru. Oyunun geniş haritasında sunulan 3 boyutlu dünyada önümüze çıkan nesnelere ve insanlara tosladıkça havaya uçtuklarına ve havada taklalar attıklarına şahit olabiliyoruz. Oyunun kontrolleri basit bir yapıya sahip ve oyun birçok gizli öğeyle donatılmış. Bu öğeleri keşfettikçe eğlence katsayımız artıyor.

Goat Rampage bize "Eğer bir GTA oyununda ana kahraman bir keçi olsaydı neler olabilirdi?" sorusunun cevabını veren eğlenceli bir mobil oyun.