GONALDO

GONALDO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 111Percent

GONALDO, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir spor oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

GONALDO, mobil telefonlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Engelleri aşarak yüksek puanlara ulaşmaya çalıştığınız oyunda eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir oyun olan GONALDO, farklı mekaniğiyle dikkatimizi çekiyor. Piyasaya çıkardığı popüler oyunlarla bizleri telefonlara kitleyen Percent tarafından geliştirilen GONALDO, yine zevkli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Basit bir oynanışa sahip olan oyunda topu fırlatıyor ve goblinlerden kaçarak puanlar toplamaya çalışıyorsunuz. Tek dokunuş moduyla oynanabilen oyunda dikkatli olmalı ve elinizi çabuk tutmalısınız. Altınları toplayarak ilerlemeli ve arkadaşlarınıza meydan okumalısınız. 

Eğlenceli bir atmosfere sahip olan GONALDO, aynı zamanda reflekslerinizi de test eden bir oyundur. Arkadaşlarınıza ve kendinize karşı oynayabileceğiniz oyunda işinizin bir hayli zor olduğunu söyleyebilirim. Dikkatli olmalı ve engellerden kaçmalısınız. Oyunda puan kazandıkça bazı özelleştirmeler yapabiliyor ve daha farklı bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Bağımlılık etkisi bir hayli fazla olan GONALDO oyununu sakın kaçırmayın. Hoş animasyonları ve yüksek kaliteli grafikleriyle GONALDO sizleri bekliyor.

GONALDO oyununu Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.