Goodgame Poker

Goodgame Poker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 151
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goodgame Studios

Başarılı bir online poker oyunu alternatifi olan Goodgame Poker ile sadece oyun oynuyor olmayacaksınız ayrıca yeni insanlar ile tanışarak arkadaş çevrenizi genişletebileceksiniz.

Online poker oyunu seven kullanıcılar için yepyeni bir poker oyunu alternatifi olan Goodgame Poker ile aktif binlerce oyuncuya karşı mücadele edin. Alman online oyun geliştirici olan Goodgame’in bir yapımı olan Goodgame Poker ile kendi oluşturduğunuz karakteriniz ile oyun içindeki binlerce oyuncuya karşı online poker oynayabilirsiniz. Tamamen Türkçe ve ücretsiz bir yapım olan Goodgame Poker yeni ve kullanışlı bir alternatif olacaktır.

Oyunda bulunan iletişim bölümünü kullanarak anlık olarak oyun içi diğer oyuncular ile sohbet edebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bir nevi sosyal platform görevi de gören Goodgame Poker ile birçok yeni insanla tanışabilirsiniz. Oyuna başlamak için hali hazırdaki poker masalarını kullanabilirsiniz yani başka oyuncular tarafından açılmış masalara katılabileceğiniz gibi kendinizde bir poker masası kurarak arkadaşlarınızı davet edebilir veya yeni oyuncuların oyununuza katılmasını bekleyebilirsiniz.

Goodgame Poker’de bulunan çevre sistemi sayesinde tanıştığınız yeni arkadaşlarınızı çevrenize ekleyebilir ve oyuna başlayacağını zaman online olan arkadaşlarınızı kurduğunuz masaya davet edebilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sürekli olarak arkadaşlarınız ile iletişim halinde kalıp oyunlar oynayabilmeniz oyunun gelişmiş bir sosyal araç olduğunun en büyük kanıtıdır.

Goodgame Poker ile oyun kazandıkça poker chiplerine sahip olacaksınız. Bu poker chiplerini kullanarak oyunun mağazasından alışveriş yapabilecek ve sahip olduğunuz karakterinizin dış görünümünü değiştirmek için yeni aksesuarlar edinebileceksiniz. Pokerde kendine güvenen ve şanslı olduğunu düşünen online oyun severlerin kesinlikle denemeleri gereken başarılı bir alternatif. Hemen ücretsiz bir şekilde Goodgame Poker’a kayıt olabilir Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.