Google Contacts

Google Contacts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,481
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Contacts mobil cihazınızda kullanabileceğiniz alternatif bir rehber uygulamasıdır

Google Contacts eğer telefonunuzun varsayılan rehber uygulamasından memnun değilseniz ve daha kullanışlı alternatif bir Android rehber uygulaması arıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil uygulama.

Google'ın Android 6.0 veya üst versiyonlarını kullanan akıllı telefonlar için özel olarak geliştirdiği Google Contacts ya da Türkçe adıyla Kişiler uygulaması ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Google Contacts'ın tasarımının oldukça sade ve kullanıcı dostu olduğu söylenebilir. Bu uygulamayı kullanarak insanları rehberinize kaydederken onlara fotoğraflar ekleyebiliyorsunuz. Kayıtlarda ana telefon numarasının haricinde iş ve ev telefonları gibi alternatif numalarları ve e-posta adreslerini de listeleyebilirsiniz.

Google Contacts rehberinize kaydettiğiniz kişileri otomatik olarak Google hesabınızda yedekliyor. Bu sayede farklı cihazlar üzerinden bu kişilere erişebiliyorsunuz. Telefon değiştirdiğinizde bu özellik oldukça kullanışlı olmakta. Uygulamanın bir diğer güzel yönü aynı kişinin birden fazla rehber kaydı varsa bu kayıtları otomatik olarak birleştirebilmesi.

Google Contacts akıllı telefonlarında Google sadeliğini ve kullanışlılığını yaşamak isteyen kullanıcılar için aranılan ilaç.