GotchaWarriors

GotchaWarriors

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici (THE)ONE of THEM, Inc.

GotchaWarriors, ordunuzu kurarak çılgın doktorun dünyayı ele geçirme planlarını suya düşürmek için uğraşacağınız eğlendeli bir Android oyunu.

GotchaWarriors, çılgın bilim adamının zombilerini öldürerek dünyayı kurtarmaya çalışacağınız başarılı bir Android oyunu.

Dünyanın 4 köşesinden gelen özel savaşçılarınızı kullanarak şehri korumaya çalışmalısınız. Oyunun hikayesi, oyunun kahramanı olarak tamamen size bağlı olarak gelişiyor. Düşmanınız Dr. Strange Love zombilerini güçlendirerek önce şehrinizi daha sonra dünyayı ele geçirmeye çalışıyor. Çılgın doktoru durdurabilecek tek kişi sizsiniz. Bu yüzden özel savaşçılardan kurulmuş ordunuzu kullanarak çılgın doktoru durdurmalısınız. Bunu yapmak için savaşçılarınızı güçlendirip geliştirmeniz lazım.

Asker, samuray ve ninjaları bulup, ordunuza dahil ederek onları güçlendirerek çılgın doktorun planlarını durdurmaya çalışmak tek göreviniz. 100'den farklı savaşçı seçeneğiyle doktoru yenmek için büyük bir orduya ihtiyacınız olacaktır. 2 veya daha fazla askerinizi birleştirerek süper asker yaratabilirsiniz. Bu sayede daha güçlü ve etkili bir orduya sahip olabilirsiniz. Her süper askerin 4 farklı seviyesi var.

Savaşta ordunuzun yerini belirleyerek hangi zombiyi hedef alması gerektiğini ekrana dokunarak seçebilirsiniz. Bu seimi yaparken dikkatli olmanız gerekiyor çünkü seçiminizi savaş içerisinde değiştiremiyorsunuz.

Zombiler öldürüp savaş kazandıkça savaşçılarınızı güçlendirmek için eşyalar ve değerli taşlar kazanıyorsunuz. Ayrıca zombileri öldürürken savaşçılarınızın sahip olduğu özel saldırı yeteneklerini kullanabilirsiniz.

Tüm kullanıcıların rahatlıkla oynayabileceği bu savaş oyunuyla stresinizi atarak rahatlayabilirsiniz.