Gourmet Ranch

Gourmet Ranch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 274
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playdemic

Gourmet Ranch, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir çiftlik işletme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Gourmet Ranch her yaştan oyunsevere hitap eden içeriğiyle dikkat çeken bir mobil oyun ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda kendi çiftliğimizi işletiyoruz ve yetiştirdiğimiz ürünleri kullanarak birbirinden lezzetli yemekler yapmaya çalışıyoruz.

Çiftliğimiz tamamen organik besinler yetiştirmek üzere kurulmuş. Hayvanlarımızı beslemek ve ekinlerimizle ilgilenmek birincil görevlerimiz arasında. Ürünlerimiz yetiştikçe onları toplamalı ve konuklarımıza lezzetli yemekler pişirmeliyiz. Nehir kenarında işlettiğimiz kafemize çok sayıda müşteri geliyor. Her birinden sipariş almalı ve yemeklerini özenli bir şekilde hazırlamalıyız.

Oyunun en iyi taraflarından bir tanesi de dün üzerindeki diğer oyuncularla alışveriş yapabilme şansına sahip olmamız. Bu sayede elimizde fazla olan ürünleri dğeiş tokuş yöntemiyle sahip olmadığımız ürünlerle değiştirebiliyoruz. Bu sayede oyun içerisinde yeni arkadaşlıklar bile kurabiliyoruz.

Kafemize daha fazla müşteri çektikçe daha fazla maddi gelir elde ediyoruz ve bu parayı kullanarak çiftliğimizi dilediğimiz gibi dekore edebiliyoruz. Oyunculara geniş çapta kişiselleştirme seçenekleri sunuluyor. Bu sayede bir çiftlik asla bir diğerine benzemiyor ve oyuncular kendi özgün tasarımlarını ortaya koymuş oluyor.