Grabatron

Grabatron

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,660
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Future Games of London

Grabatron mobil cihazlardaki en yaratıcı ve en başarılı aksiyon oyunlarından biridir

Grabatron kendine has yapısıyla bize benzersiz bir oyun tecrübesi yaşatan başarılı bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Grabatron'da bir UFO hikayesi konu alınıyor. Fakat bu hikaye pek de alışageldiğimiz türden bir uzaylı hikayesi değil. Daha önceden oynadığımız UFO oyunlarında genellikle uzaylıları tepelemeye ve kötü adamlar olarak itip kakmaya çalışırdık. Grabatron bu duruma ilginç bir bakış açısı getiriyor ve bize uzaylılar adına insanlardan intikam alma imkanı veriyor.

UFO'ların ve uzaylıların konu edildiği oyunlarda genelde uzaylılar dünyayı istila etmeye çalışır ve biz de dünyayı kurtarmaya çalışırız. Grabatron'da ise artık kabak tadı veren bu senaryodan sıyrılıyoruz ve kendi UFO'sunu yöneten bir uzaylı olarak dünya üzerine yıkımı getirmeye çalışıyoruz. Bu iş için ise UFO'muzun akıllı kancasından yardım alıyoruz ve araçları ve insanları yerden kaldırıyoruz, binaların üzerine fırlatıyoruz, kuleleri yıkıyoruz ve hatta tankları helikopterlerin tepesine çarparak onları birer sinek gibi ezebiliyoruz. Bu yıkıcı performansımıza göre ödüllendiriliyoruz ve kazandığımız parayla UFO'muzu geliştirebiliyoruz.

Grabatron hem hareket sensörüyle, hem de dokunmatik kontrollerle oynayabileceğiniz bir oyun. Yüksek kaltie grafikler, eğlenceli bir oynanış ve komik bir hikaye oyunda sizi beklemekte.