Gravity Duck

Gravity Duck

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Gravity Duck, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, beceriye dayalı bir oyun.

Gravity Duck, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Makul bir ücret karşılığında olarak sunulan bu eğlenceli ve zorlu oyunda altın yumurtaları toplamaya çalışan bir ördeğin kontrolünü ele alıyoruz.

Oyundaki temel amacımız bölümlere yerleştirilmiş olan altın yumurtaları toplamak. Basit bir görev gibi gelse de bölümler ilerledikçe bunu gerçekleştirmesi akıl almaz bir hal alıyor. İlk birkaç bölüm oyun dinamiklerine alışmamız için kolay tasarlanmış. Gerekli birkaç bilgiyi de edindikten sonra serüvene başlıyoruz.

Ördeğimizi kontrol etmek için ekranın sol tarafındaki d-pad'i kullanmamız gerekiyor. Ekranın sağ tarafında yer alan buton ise oyunun asıl can alıcı noktasını oluşturuyor. Bu butona tıkladığımız anda yerçekimi ters dönüyor ve ördek tavana yapışıyor.

Ördeğimizin zıplama yeteneği olmadığı için bölümlerdeki dikenli engelleri yerçekiminin yönünü değiştirerek geçebiliyoruz. Bazı bölümlerde engeller yan taraflara konumlandırılmış halde karşımıza çıkıyorlar. Bu durumda yön değiştirmemize yarayan parlak ışık noktalarını kullanarak ördeğimizin yönünü değiştirebiliyoruz.

Akıcı bir oyun deneyimi sunan Gravity Duck, her yaştan oyunseverin büyük bir beğeniyle oynayabileceği bir oyun.