GroupVox

GroupVox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 771
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GroupVox

GroupVox uygulamasını kullanarak Facebook'taki arkadaşlarınıza ve gruplarınıza kolayca sesli mesajlar gönderebilirsiniz.

GroupVox uygulaması Android akıllı telefonunuzu kullanarak Facebook üzerinden kısa sesli mesajlar göndermenize olanak sağlıyor. Kısaca telsiz uygulaması olarak bahsedilen uygulama hem yüz yüze sesli mesajları hem grup sohbetlerini hem de bas konuş tarzını destekliyor.

Facebook entegrasyonu sayesinde tüm işlemler Facebook’ta yer alan arkadaşlarınızla gerçekleştirilebiliyor ve bunu yapmak için Wi-Fi ya da 3G bağlantısına sahip olmanız yeterli. Eğer internet bağlantınız mevcut değilse mesajlarınızı kaydedebilir ve daha sonra da gönderebilirsiniz. Aynı şekilde size gelen mesajları da daha sonra dinleme imkanına sahipsiniz.

Sesli mesajların yanında yazılı mesajları da destekleyen uygulama hem birebir hem de grup olarak yazılı mesaj göndermeye de imkan tanıyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulama mesaj aldığınızda bildirimler yoluyla sizi bilgilendiriyor ve böylece gelen mesajları kaçırmadan dinleyebiliyorsunuz.